Grąžinimo politika

Grąžinimo laikotarpis:

Prekes galite grąžinti per 14 dienų nuo jų gavimo dienos. Prieš grąžinant prekę, prašome pranešti mums elektroniniu paštu info@astronautas.lt, nurodydami savo užsakymo numerį ir grąžinimo priežastį.

Kokybiškų prekių grąžinimo sąlygos:

Grąžinama prekė turi būti visiškai nauja, nenaudota ir be jokių žalos ar kitų naudojimo požymių. Prekės turi būti grąžintos originalioje pakuotėje, su visais pridedamais dokumentais ir priedais.

Brokuotų prekių grąžinimo sąlygos:

Norėdamas grąžinti brokuotą prekę(-es), Pirkėjas gali tai padaryti per 14 dienų nuo prekių pristatymo Pirkėjui dienos, iš anksto informuodamas Pardavėją el. paštu, aprašydamas esamą problemą. Praėjus daugiau kaip 14 (keturiolika) dienų nuo prekės pristatymo dienos, prekių grąžinimui taikomos Lietuvos Respublikos Mažmeninės prekybos taisyklės. Kai grąžinama brokuota prekė, Pardavėjas įsipareigoja pakeisti nekokybišką prekę analogiška preke arba grąžinti Pirkėjui sumokėtus pinigus.

Grąžinimo procedūra:

1. Susisiekite su mumis elektroniniu paštu info@astronautas.lt, nurodydami grąžinimo užsakymo numerį ir priežastį.

2. Po patvirtinimo gausite patikslintą adresą, kaip ir kur grąžinti prekę (es). Prekių grąžinimas vyksta per Omniva arba DPD Pickup paštomatus. Pardavėjas neprisiima jokios atsakomybės jei siunta nepasiekia pardavėjo ir yra paklaidinta. Atsakomybė lieka siuntėjui ir siuntėjas pats aiškinasi situaciją su siuntų tarnybomis.

3. Grąžinkite prekes originalioje pakuotėje, kartu su visais pridedamais dokumentais ir priedais, naudodami rekomenduotą pristatymo būdą, kuris suteikia galimybę sekimas ir pristatymo kvitas.

4. Po prekių gavimo ir patikrinimo grąžinamosios prekės bus įvertintos, ir mes susisieksime su Jumis elektroniniu paštu dėl grąžinimo. Jei prekės būklė neatitinka mūsų grąžinimo politikos sąlygų, mes galime nuspręsti neįvykdyti grąžinimo.

Grąžinimo išlaidos:

Grąžinant prekes dėl pirkėjo iniciatyvos ir nesusijusiomis su prekių kokybės defektais, grąžinimo išlaidas padengia pirkėjas.

Grąžinimo apdorojimo laikas:

Po grąžinimo prekes patikrinimo ir tvirtinimo, grąžinimo suma bus grąžinta Jums per 7 darbo dienas.

Baigiamosios nuostatos:

Šios prekių pirkimo – pardavimo Taisyklės sudarytos vadovaujantis LR įstatymais ir teisės aktais.

Šioms taisyklėms yra taikoma LR teisė. Visi nesutarimai, kilę dėl šių taisyklių vykdymo, yra sprendžiami derybų keliu. Nepavykus susitarti, nesutarimai yra sprendžiami LR įstatymų nustatyta tvarka.